دانشکده علوم تغذیه و صنایع غذایی

کــمی درباره دانـــــشکــده ...

معرفی دانشکده:
دانشکده علوم تغذیه و صنایع غذایی و انستیتو تحقیقات تغذیه، همانطور که از نامش پیداست رشته های علوم تغذیه و صنایع غذایی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی را در خود جای داده است. ضمن آنکه با بکار گیری اساتید خبره و مطرح کشوری در انستیتو تحقیقات تغذیه ای، میکوشد تا تاثیر بسزایی در بهبود کیفیت رژیم غذایی مردم کشورمان داشته باشد.

معرفی انجمن دانشکده تغذیه:
انجمن اسلامی دانشجویان ۱۳۴۸ دانشکده علوم تغذیه و صنایع غذایی، با قدمت‌ترین و ریشه دار ترین تشکل دانشکده علوم تغذیه و صنایع غذایی میباشد که در ۹ واحد ( تشکیلات، خواهران، علمی، فرهنگی، صنفی، سیاسی، اداری-مالی، عقیدتی و روابط عمومی) فعالیت دارد.
طی سالهای اخیر و به دلیل مستعد بودن فضای علمی دانشکده، کارگاه‌های علمی، پژوهشی و انتقال تجربه و اردوهای علمی با هدف ارتقای سطح علمی دانشجویان برگزار گردیده است.
همچنین تشکیلات انجمن اسلامی دانشکده تغذیه، فعالیت‌های شایانی در زمینه فرهنگی ، از جمله، برگزاری جشن‌ها و بزرگداشت‌ها، اردوهای فرهنگی و برگزاری بازارچه‌‌های خیریه داشته است.
انجمن اسلامی دانشجویان، با استفاده از استعداد‌های موجود در دانشکده در حوزه نویسندگی، گویندگی، تدوین و …، از خرداد ۱۴۰۲ اقدام به تاسیس نشریه صوتی بهشت بهشتی نمود. هدف این نشریه، ساخت پادکست‌های علمی – فرهنگی و پاسخ به سوالات متداول دانشجویان و پیگیری درخواست‌های آنان از مسئولین دانشکده میباشد.
در باقی واحدهای انجمن اسلامی دانشکده علوم تغذیه و صنایع غذایی از جمله واحد صنفی که اقدام به پیگیری مشکلات دانشجویان داشته یا واحد عقیدتی که برگزاری مراسمات مذهبی را عهده‌دار بوده و …هم فعالیت‌های درخشانی را شاهد بوده‌ایم.
در آخر، شایان ذکر است که کانال تلگرامی انجمن اسلامی دانشکده علوم تغذیه و صنایع غذایی، با بیش از ۱۴۰۰ ممبر ، فعالترین و پرمخاطب‌ترین کانال مربوط به دانشکده میباشد که میتوانید از طریق کلیک روی آیدی زیر، با فعالیت‌های انجمن اسلامی دانشکده بیشتر اشنا شوید.
https://t.me/nfsbmu

چــــی کــارا کـــــردیم ؟!...

مسابقات شطرنج سریع

مسابقات شطرنج سریع ♟اولین دوره مسابقات شطرنج جام آزادی به مناسبت دهه فجر ♟ انجمن اسلامی دانشجویان ۱۳۴۸ دانشگاه علوم

ادامه مطلب »

رشتــه های دانـــشکده ...

رشته علوم تغذیه

رشته صنایع غذایی

اعضــای شـــورا مرکزی دانــشکده ...

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

گــالری تصــــاویر دانشکده

قبل
بعدی

موقعیت دانشکده روی نقشه

آدرس:تهران-شهرک قدس(غرب)،بلوار شهیدفرحزادی،خیابان شهید حافظی(ارغوان غربی)،پلاک ۷

تلفن : ۰۲۱۲۳۸۷۱

سایت های دیگر دانشکده تغذیه